Rozumiem Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
Przypominanie hasła
Po zatwierdzeniu formularza nowe hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail.
Logowanie

Hurtownia papiernicza

Firma ALPHA DAN rozpoczęła działalność wiosną roku 1994. Na 60 m2 otworzyliśmy hurtownię artykułów papierniczych i piśmiennych dla biur, instytucji, szkół i sklepów. Różnorodność i jakość proponowanych towarów była duża, a liczba Klientów rosła. Po sześciu latach zwiększyliśmy metraż o 380 m2 i zatrudniliśmy kolejnych pracowników. Asortyment powiększyliśmy   o   oryginalne  i  rzadko  spotykane   artykuły  dekoracyjne i sezonowe.

 

Jesteśmy częścią Konsorcjum Biuro Klub - polskiej spółki kapitałowej, utworzonej w 2003 roku ze 100% polskim kapitałem, która tworzy rozbudowaną sieć centrów logistycznych rozlokowanych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie materiałów biurowych. Obsługujemy kilkadziesiąt tysięcy klientów, w tym firmy korporacyjne i największe firmy z sektora publicznego. 

Obecnie – dzięki wierności naszych Klientów i właściwym kupieckim decyzjom – hurtownia dysponuje 1500 m2 powierzchni handlowej, miejscem parkingowym na 40 samochodów, zajmuje się obsługą około 20 000 podmiotów gospodarczych z różnych stron Polski, realizuje zamówienia telefoniczne, mailowe i dowóz produktów oraz zatrudnia ponad 30 sprzedawców i handlowców.

Proponujemy Państwu ponad 50 000 różnych towarów w dwóch punktach handlowych:

  • magazyn „A”: galanteria papiernicza, biurowa, artykuły piśmienne i szkolne, druki, urządzenia biurowe, materiały eksploatacyjne, artykuły artystyczne i plastyczne, środki czystości.
  • magazyn „B”: artykuły do dekoracji wnętrz i ogrodów, akcesoria ślubne i komunijne, szkło, metaloplastyka, galanteria papiernicza, serwetki i obrusy papierowe, świece (tradycyjne, liturgiczne i ręcznie zdobione), kadzidła, zapachy, znicze, zaopatrzenie dla kwiaciarń i dekoratorni, balony, kwiaty sztuczne, wiklina, ceramika, upominki, torebki do prezentów oraz dewocjonalia.

 

Naszym sukcesem jest systematycznie rosnąca liczba stałych Klientów oraz nowych dostawców, sprawnie funkcjonujący biuroserwis, oryginalny towar sezonowy, wysokiej jakości przedmioty do dekoracji wnętrz i własna produkcja torebek do prezentów „Toledo” (około 300 000 sztuk rocznie).

 

 

Naszym   Klientom   i   Kontrahentom   dziękujemy   za  owocną  współpracę, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nas osobiście, telefonicznie lub wirtualnie.

 

 

 

 

Program lojalnościowy
Nasza działalność
ALPHA DAN

85-738 Bydgoszcz
ul. Szajnochy 3
tel. 52 345 35 80,
fax. 52 345 35 79

Godziny otwarcia: 8.00 - 16.00

zamowienia@alphadan.pl

 

biuro_klub_logo_ok_poziom.png

 

test