Rozumiem Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
Przypominanie hasła
Po zatwierdzeniu formularza nowe hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail.
Logowanie
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt: KREDKI pastele suche Masters Pastel 48 kolorów
Zapytaj o produkt: KREDKI pastele suche Masters Pastel 48 kolorów

Dziękujemy! Twoje zapytanie zostało do nas wysłane. Postaramy się na nie odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie.

KREDKI pastele suche Masters Pastel 48 kolorów [47496]

$product.manufacturer.name}
Produkt dostępny
cena: 50,72 zł
Zaloguj się, aby kupić

Opis produktu

Kluczowymi komponentami kredek są naturalne składniki bazujące na węglanowym wapnie. Są też minerały wapniowe lub kreda. Razem z pozostałymi składnikami i wymieszanymi czynnikami tworzą bazową strukturę, do której ostrożnie wmieszane są pigmenty. Pigmenty są pozyskiwane od renomowanych producentów z całego świata. Jakość farby, odporność na światło, wytrzymałość i odpowiednia konsystencja wpływa na ostateczny rezultat pracy.

 

Kwadratowy kształt wprowadza, oprócz standardowego użycia kredek, możliwość pokrywania dużych obszarów papieru poprzez poprzeczne ułożenie kredki (bokiem). W dodatku, ta technika umożliwia tworzenie wyśmienitych rysunków. Kwadratowy kształt jest źródłem inspiracji i prowadzi do rozwoju nowego stylu.

 

Podstawowa charakterystyka kwadratowych miękkich pasteli jest łatwe rozprowadzanie w odpowiedniej ilości na papierze lub innej powierzchni. Ta technika daje nieskończone możliwości zmiany nasycenia i barwy obrazu. Ponadto możliwe jest uzyskanie cieniowania w bardzo prosty sposób. Po zakończeniu obrazu, wskazane jest użycie utrwalacza, w celu zapobieżenia rozmazywaniu.

 

Żaden ze składników używanych w procesie produkcji nie zawiera toksycznych albo szkodliwych substancji więc pastele są odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku.

 

48 kolorów kredek.


Jednostka sprzedaży: 1 opakowanie

Program lojalnościowy
Nasza działalność
ALPHA DAN

85-738 Bydgoszcz
ul. Szajnochy 3
tel. 52 345 35 80,
fax. 52 345 35 79

Godziny otwarcia: 8.00 - 16.00

zamowienia@alphadan.pl

 

biuro_klub_logo_ok_poziom.png

 

test